Category Archives: Uncategorized

Mēs – Gaismas ceļā

Pirms vairāk nekā astoņdesmit gadiem Aleksandrs Čaks poēmā „ Mūžības skartie” rakstīja vārdus: “Akmens, uz kā jūs stāvat, jūsu! Katra puķe, koki zāle, visa zeme – jūsu!”. Šis toreizējais aicinājums karavīriem ticēt idejai par Brīvību, vēl arvien ir aktuāls katram latvietim, domājot par varoņiem , kuri cīnījās un krita par Latvijas valsti.
Tādēļ arī mūsu skolas kolektīvam bija svarīgi „nepalikt tumsas pusē”, bet pievienoties Gaismas ceļa gājienam, to uzsākot no savas skolas pagalma….

Daiga Tihomirova

Armands un Ieva šoreiz Ziemasvētku vecītis un Sniegbaltīte

Speciālās izglītības programmas audzēkņu Lieldienu izstāde.

Speciālās programmas audzēkņu Lieldienu svinības.

“Valodiņa-2017”

17. februārī Lažas speciālajā skolā notika Kurzemes novada speciālo skolu konkurss “Valodiņa-2017”, no mūsu skolas piedalījās
izteiksmīgās runas deklamētājs Juris Peleckis (skolotāja Tamāra Jankava).

valodina1

valodina2

Būsiet mīļi gaidīti š.g. 1.septembrī 10:30 Vaiņodes internātpamatskolā!

Afisa

Ugunsdzēsēju viesošanās skolā.

  1. maijā ciemos pie internātpamatskolas audzēkņiem bija ieradušies Vaiņodes brīvpratigo ugunsdzēseju komandas pārstavji ar savu tehniku. Bērni apskatīja ugunsdzēseju tehniku un ekipējumu. Skolēni darbojās ar ugunsdzēsēju šļūteni un stobru, runjāja pa ugunsdzēsēju automašīnas skaļruni, piemērija ugunsdzesēju ķiveri. Pasākuma noslēgumā ugunsdzēsejiem tika uzdāvināta skolēnu gatavota kolāža ar zīmetām un krāsotām ugunsdzēsēju automašīnām un novēlējumu ugunsdzēsējiem.  Ugunsdzēseju viesošanās.

Septembris mūsu skolā.

10.septembris – Rīgas Leļļu teātra izrāde „ Sunītis un kaķītis”.

14. septembris – Raiņa un Aspazijas dzeja aktrises Sigitas Jevgļevskas un ģitārista Māra Kupča koncertprogrammā „ Tā nepaliks”. Bildes no pasākuma.

15. septembris– Skolā viesojās Liepājas cirka studija „Bez Temata” un Liepājas vakara maiņu vidusskolas audzēkņi, jaunie mākslinieki uzstājās ar jaunizveidoto izrādi „Talantu šovs”, jaunieši demonstrēja prasmes cirka un aktiermākslā. Cirka studijas viesošanās.

22. septembris – Olimpiskā diena 2015- šogad pasākuma devīze bija „Nebrīnies. Piedalies!”, tā veltīta Olimpiskā sporta veida- basketbola popularizēšanai. Vingrojumu kompleksu kopā ar mums izpildīja mūsu draugi- Saldus BK spēlētāji: Kārlis Žunda, Krists Pīternieks, Edgars Buiķis. Sekoja jautras un aizraujošas stafetes, kurās bija iekļauti basketbola elementi. Ļoti noderīga dāvana būs LOK sarūpētās basketbola bumbas. Olimpiskā diena 2015.

29. septembris– Skolā notika Miķeļdienas pasākums, skolas vestibilā bija aplūkojama ziedu un ražas izstāde, bet jautrās Miķeļdienas izdarībās- rotaļās, kopīgā dziedāšanā un dejošanā, mīklu minēšanā mūs iesaistīja folkloras kopa „ Atštaukas”. Miķeļdienas pasākums 2015.